+48 510 216 008 biuro@geo-instal.pl

Odkurzacze centralne

Systemowy sposób na czystość w domu

Odkurzacze DUOVAC

duovacMarka Douvac jest znana z wykorzystywania w swoich produktach innowacyjnych technologii. Jedną z nich jest system podwójnej filtracji, na który składa się filtr materiałowy DuoFib Velcro + cyklon oraz wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowy. Dzięki temu jednostki Douvac stały się niezawodne, bardzo wydajne i proste w obsłudze. Kolejną bardzo ważną zaletą jest zastosowanie w odkurzaczach Duovac technologii SILPURE. Technologia SILPURE wykorzystuje naturalną siłę srebra, tym samym hamuje rozwój bakterii i zapobiega nieprzyjemnym zapachom. Podwójny system filtracji w połączeniu z technologią SILPURE daje gwarancję łatwej obsługi i konserwacji.

Najdłuższa gwarancja na rynku!

Priorytetem marki Duovac jest tworzenie jednostek, które będą estetyczne i proste w obsłudze, a zarazem wydajne i ponadczasowe. Ponieważ ponad 50-letnie doświadczenie zobowiązuje, marka ta stała się liderem w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w systemach centralnego odkurzania.

Komfort użytkowania

Dzięki wbudowanemu systemowi kanałów wyciszających jednostki Duovac zyskały miano najcichszych odkurzaczy na rynku. Ale to nie wszystko. Z myślą o zapewnieniu użytkownikom jeszcze większej wygody, marka wprowadziła na rynek model Signature, który może być wykorzystywana przez dwóch użytkowników jednocześnie.

Obsługa

Dla zapewnienia klientom maksimum satysfakcji i wygody użytkowania marka Douvac sięgnęła po technologie zapewniające łatwą i szybką obsługę. Filtr DuoFib Velcro można prać w pralce lub płukać pod bieżącą wodą. Po wysuszeniu filtr montuje się z powrotem w jednostce centralnej. Dodatkowo każda jednostka centralna może zostać wyposażona w wielowarstwowy antyalergiczny worek jednorazowy, dzięki któremu filtr DuoFib Velcro pozostanie czysty, a cała obsługa odkurzacza ograniczy się do wymiany zapełnionego worka. Po wyczyszczeniu filtra lub wymianie worka należy założyć lekki aluminiowy zbiornik i przymocować go za pomocą wygodnych plastikowych klamr. O konieczności wyczyszczenia filtra lub wymiany worka informuje niezawodny wskaźnik LED.

Wszechstronne zastosowanie

Każdy odkurzacz Duovac został wyposażony przez producenta w wysokiej jakości akcesoria do sprzątania, które umożliwiają wszechstronne wykorzystanie odkurzacza. Znajdziemy wśród nich szeroką gamę szczotek przeznaczonych do różnych powierzchni oraz specjalistycznych końcówek.

Jednostki centralne Duovac znajdują zastosowanie w apartamentach, mieszkaniach, domach jednorodzinnych, a także obiektach przemysłowych, pensjonatach i hotelach.

Centrale rekuperacyjne z wymiennikiem przeciwprądowym RIS

Centrale wentylacyjne RIS EKO marki SALDA, wyposażone są w wysokowydajny przeciwprądowy wymiennik ciepła. Służą do wentylacji domów, biur i innych ogrzewanych pomieszczeń, m.in.: sal lekcyjnych, apartamentów, sal konferencyjnych. Mogą być sterowane za pomocą modułu MB-Gateway oraz sterowników SA-CONTROL i FLEX

Wybrane jednostki centralne marki DUOVAC

DUOVAC AIR10

Przeznaczona do domów o powierzchni 250m2

DUOVAC SENSA

Przeznaczona do domów o powierzchni 250m2

DUOVAC ASTERIA

Przeznaczona do domów o powierzchni 400m2

DUOVAC AIR50

Przeznaczona do domów o powierzchni 800 m2