+48 510 216 008 biuro@geo-instal.pl

Nowość z firmy IVT

Aktualności

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że nasza firma pod koniec 2015 roku, jako jedna z nielicznych w Polsce, miała zaszczyt gościć u siebie, prezesa firmy SunEnergy oraz menadżera szwedzkiej firmy IVT, producenta pomp ciepła z najdłuższym, sięgającym 50 lat, stażem w tej dziedzinie w Europie.
Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze, naszym gościom bardzo podobało się to w jaki sposób nasza firma podchodzi do realizacji inwestycji z nowoczesnymi systemami grzewczymi. Jednym słowem zostaliśmy pochwaleni za jakość naszych usług oraz instalacji z pompami ciepła.
Dzięki tej wizycie, umożliwiono naszej firmie, promocyjny zakup 1 szt. najnowszej generacji, inwerterowej pompy ciepła IVT GEO i jako pierwsza firma w Polsce, jeszcze w grudniu 2015r, zakupiliśmy taką właśnie pompę ciepła, która oficjalnie do sprzedaży w Polsce wchodzić miała na początku 2016 roku.
Jeszcze milej jest nam poinformować o tym, że jeszcze w styczniu, zostanie ona zamontowana w budynku w Darłowie. Gratulujemy szczęśliwemu nabywcy. Niebawem dodamy zdjęcia z zamontowanym i działającym urządzeniem.
Dokładnie jest to pompa ciepła model IVT GEO 312 C, czyli pompa ciepła inwerterowa, kompaktowa o mocy 12 kW, z wbudowanym zasobnikiem na ciepłą wodę użytkową o poj. 190 litrów.

Pompę charakteryzuje:
1. Sprężarka inwerterowa, o zmiennej charakterystyce pracy, dostosowująca moc grzewczą do panujących warunków zewnętrznych.
2. Najwyższy na rynku współczynnik efektywności COP na poziomie 5,6.
2. Czynnik chłodniczy R410A
3. Elektroniczne zawory rozprężne
4. Pompy obiegowe dolnego i górnego źródła elektronicznie sterowane.
5. Zupełnie nowa automatyka i sterownik wraz z oprogramowaniem.